"Prawo podatkowe? To proste. Z chęcią pomożemy"

Witaj na blogu prawniczym Jurysdykcja.pl - u nas dowiesz się o prawnikach, adwokatach, notariuszach i sposobach na rozwiązywanie z pozoru trudnych spraw w prawie podatkowym

Po świecie jest rozsianych wiele kancelarii prawnych, które prowadzone są przez naszych rodaków.

Polscy prawnicy cieszą się bardzo dobrą renomą i nieposzlakowaną opinią. Uznawani są za doskonale wykształconych i przygotowanych do pracy oraz osiągają wysokie wyniki w swoim środowisku. Polski prawnik w Austrii zarabia dużo więcej niż jego odpowiednik w kraju.
Ma się to ogólną różnicą w zarobkach pomiędzy naszymi krajami. Jednak na najwyższe zarobki może liczyć adwokat w Wiedniu. Znajdując się poza granicami kraju może zajść potrzeba skorzystania z usług adwokata. Zapewne większość z nas wolałaby aby ich sprawami zajął się Polak, ponieważ pozawala to na zniwelowanie bariery językowej, która może stanowić naprawdę duży problem jeżeli chodzi o słownictwo specjalistyczne. Kompetentny fachowiec jako polski adwokat w Wiedniu mógłby się wyspecjalizować w międzynarodowym doradztwie prawnym oraz w reprezentowaniu krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi oraz urzędami i innymi instytucjami. 
Szczególną domeną spraw jakimi zajmuje się polski prawnik w Austrii jest prawo handlowe i międzynarodowe, prawo spółek i prawo gospodarcze, prawo transportowe, prawo nieruchomości, prawo pracy, prawo budowlane, prawo cywilne i rozwody a także prawo karne i prawo wykroczeń. Jak sami widzimy rozpiętość specjalizacji naszych rodaków jest ogromna i każdy potrzebujący znajdzie odpowiedniego specjalistę dla siebie bez najmniejszego problemu. 
Doskonałym powodzeniem cieszy się adwokat w Wiedniu, który zajmuje się właśnie prawem handlowym i międzynarodowym (polecamy http://www.ra-gamsjaeger.at ) Pomaga on w rozwoju zarówno polskich firm na rynku austriackim jak i austriackich firm na rynku polskim. Obopólne zrozumienie prawa i chęć współpracy są cechami nadrzędnymi w tego typu inwestycjach, a korzyści ze współpracy może być naprawdę dużo.

Fotorelacja

prawo

radca prawny

adwokat

austria