"Prawo podatkowe? To proste. Z chęcią pomożemy"

Witaj na blogu prawniczym Jurysdykcja.pl - u nas dowiesz się o prawnikach, adwokatach, notariuszach i sposobach na rozwiązywanie z pozoru trudnych spraw w prawie podatkowym

Pożyczyłeś pieniądze swojemu znajomemu, a teraz nie możesz skutecznie ich odzyskać? A może ojciec Twoich dzieci zalega z płatnością alimentów? W każdym z tych przypadków jak i wielu innych upominanie i ponaglanie dłużnika nie przynosi niekiedy żadnych skutków. 
Czy oznacza to, że jedynym wyjściem jest pogodzenie się z utratą naszych środków i zapomnienie o pożyczonych pieniądzach? Oczywiście, nie. Właściwym i ostatecznym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z pomocy komornika sądowego działającego przy sądzie rejonowym. Komornik sądowy z Bydgoszczy zajmuje się uskutecznianiem egzekucji długów poprzez weryfikację dochodów dłużnika, sprawdzenie jego konta bankowego, odszukanie ewentualnych ruchomości jak na przykład samochodu osobowego, czy nieruchomości. 
Komornik sądowy ma prawo zażądać w naszym imieniu zwrotu pożyczonych pieniędzy wraz z odsetkami oraz kosztem egzekucji komorniczej. Natomiast jeśli dłużnik nie wykazuje żadnych dochodów, lub dochód jest na tyle niski, że nie pozwala on na jego choćby częściowe zajęcie wtedy komornik może zająć ruchomość bądź nieruchomość i sprzedać ją na licytacji komorniczej na tej stronie www
Egzekwowanie długów wymaga niekiedy zdecydowanych kroków, dlatego niezawodnym może okazać się komornik sądowy z Bydgoszczy, który w skuteczny i sprawny sposób odzyska nasze pieniądze. Do skorzystania z usług komornika potrzebne jest prawomocne orzeczenie sądu. Warto wiedzieć, że to wierzyciel ma prawo wybrać komornika, a cechami jakimi powinien się on odznaczać to przede wszystkim determinacja w odzyskiwaniu długu oraz szybkość, ponieważ dłużnik zwykle nie czeka, aż komornik zajmie mu konto bankowe, a będzie próbował ukryć za wszelką cenę swój majątek.

Fotorelacja

prawo

usługi

komornik